Produkty Buderus

Naše společnost se zabývá prodejem, instalací a servisem prémiových nástěnných a stacionárních kotlů německé výroby do výkonu 50kW pro lokalitu Sivice a okolí, Brno venkov.

Nástěnné kondenzační kotle

Nástěnné kondenzační kotle Buderus pro byty, rodinné domy a průmyslové využití jsou nejen výkonné, ale také šetří místo. Jejich technika je mimořádně efektivní a je možné ji snadno zapojit do spolehlivého systému s obnovitelnými energiemi.

Díky nízké spotřebě energie a vysoké energetické snižuje citelně emise oxidu uhličitého vašeho domu. 

Mezí hlavní výhody patří snadné začlenění do prostoru díky kompaktním rozměrům, rychlá montáž a jednoduchá údržba. Pro vlastnosti konkrétních kotlů navštivte webové stránky výrobce, viz odkaz níže.

Stacionární plynové kondenzační kotle

Se stacionárními plynovými kondenzačními kotli Buderus se rozhodujete pro spolehlivost a efektivnost v otopném systému. Modulární technika splňuje i při průmyslovém použití a při stavbě nájemního bydlení vysoké nároky pro budoucnost a je možné ji snadno kombinovat s obnovitelnými energiemi.

Mezi výhody stacionárních kotlů patří optimální zajištění investice díky dlouhé životnosti, vysoký komfort vytápění a uživatelská přívětivost, efektivní využití energie a jednoduchá údržba, kdy všechny důležité díly jsou přístupné zepředu.

Pro cenovou nabídku prosím kontaktujte:

Romana Sedláková, sedlakova@etl.cz, tel.:+420 603 154 919

Pro technické informace kontaktujte:

Radek Polach, polach@etl.cz, tel.:+420 603 578 373