Produkty Alfa Laval

ETL-Ekotherm a.s. je od roku 1992 autorizovaným distributorem společnosti Alfa Laval, která je předním světovým dodavatelem v poskytování prvotřídních produktů v oblasti přenosu tepla, separace a dopravy kapalin.

Rozebíratelné deskové výměníky tepla

Rozebíratelné deskové výměníky tepla Alfa Laval optimalizují přenos tepla díky velké ploše povrchu vlnitých desek, které odvádějí teplo z jednoho plynu či kapaliny do druhého plynu či kapaliny. Hlavní výhodou oproti pájeným výměníkům je možnost změny parametrů výkonu a funkce výměníků přidáním nebo odebráním desek či jejich rozebrání z důvodu inspekce, údržby, mechanického čištění apod.

Pájené a celonerezové deskové výměníky tepla

Mědí pájené (CB) a celonerezové (AlfaNova) deskové výměníky tepla Alfa Laval představují kompaktní a účinné řešení pro ohřev, chlazení, vypařování nebo kondenzaci v řadě aplikací. Každá jednotka je navržena pro optimální provoz a má řadu jedinečných funkcí, které zajišťují vynikající účinnost a maximální spolehlivost. To zajišťuje mimořádně dlouhou životnost – a to i při použití ve vysokotlakých aplikacích.

Jednoduše si navrhněte nebo vyberte produkt Alfa Laval

Online návrh výměníků tepla

Pro návrh, cenovou nabídku, případně technické informace kontaktujte:

Jiří Novák, novak@etl.cz, tel.:+420 605 591 329 
Petr Bican, bican@etl.cz, tel.:+420 739 003 617

KATALOGOVÉ LISTY